Witaj!

Nazywam się Damian Karbowiak.

Co prawda, strona jest jeszcze w budowie, ale jest mi niezmiernie miło powitać Cię tutaj.

Sprawdź z listy poniżej co aktualnie możesz zrobić:

Polub moje profile na FB oraz Instagramie. Na bieżąco publikuję tam różne materiały, aktualności, analizy itd. Ikonki znajdziesz poniżej.

zapisz się i odbierz prawie 40 minut materiałów: https://fraktaltrader.net/fakty-i-mity

Trener oraz współwłaściciel marki Fraktal Trader. Z wykształcenia inżynier, absolwent wydziału budownictwa na Politechnice Łódzkiej.

Swoją karierę jako trader rozpoczął od warsztatów podstawowych prowadzonych przez Kamila Partykę ponad 3 lata temu. W zawrotnym tempie przyswoił metodologię, dzięki której w zaledwie kilka miesięcy osiągnął z kwoty 1500 PLN spektakularny wynik prawie 700.000 PLN! Dziś razem z Kamilem wspólnie rozwijają markę Fraktal Trader na rynku Polskim jak i za granicą.

Aktualnie Damian jest właścicielem kilku dobrze prosperujących spółek, lecz to właśnie trading jest jego głównym źródłem dochodu nieprzerwanie od prawie 3 lat, co regularnie pokazuje na swoich kanałach społecznościowych publikując wyniki oraz dzieląc się przy okazji wnioskami i wiedzą.

Zarobione pieniądze regularnie inwestuje zarówno w nieruchomości jak i dzieła sztuki. Część środków równie często przeznacza na przeróżne cele charytatywne. Gdy poznasz bliżej jego historię, zrozumiesz, że od losu dostał jedynie ogromny sprawdzian i masę kłód pod nogi bo życie nie oszczędzało go już od najmłodszych lat. Tragiczne wydarzenia na jego życiowej drodze spowodowały, że do wszystkiego musiał dochodzić sam, a dziś chce się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, aby ułatwiać i dać innymi większe szanse na powtórzenie jego sukcesów.